Říjen 2011

Čakü Waga

24. října 2011 v 17:43 | Mika-Butty |  Moje Galerie
Teda nohy má jak kamzík ale jinak ujde xDD

Death note

24. října 2011 v 17:41 | Mika-Butty
Poslední dobou potom dost slušně ujíždim :D .. Ryuk (ten uplně napravo) je borec Kiro ujde ale Ryuzaki "L" ^^ .. Toe boreček :D Snad chápete vtip :D Potřeba je umět anglicky :D

Pár ano a pár ne pro můj blog

24. října 2011 v 17:34 | Mika-Butty
Dlouho sem tu nebyla měla bych začít:
ANO-Jsem tu pořád, jen jsem měla pauzu.
ANO-Mám na práci i lepší věci než vysedávat u PC a sledovat jestli se zvišují komentáře.
ANO-Musim se učit.
ANO-Mám víc blogů, nestíhám.
ANO-Chci vám to vynahradit

NE-Tohle už není blog kdy sem přidávala šlánky o dvou větách a myslela jsem si že to je COOL
NE-Tenhle blog už nebude šlapat jak švícarský hodinky, nebudu sem přidávat každej den články, proč taky když nemám co ? ;)
NE-Nekončim!

SONG-Co s ní?Jistě pořád jede.Ale nevím kdy začne další kolo.Mě se do toho chce fakt jako kočce do vody, koneckonců soutěž chci dodělat.Chci udělat novou kde si hlasy shánět nebudete.Bude jedno kolo a buď vyhrajete nebo prohrajete! ;)

Prosím omluvte moji nepřítomnost a lenost dodělat soutěž.Hold sem teď neměla na moji dompovskou stránku čas ani náladu.Navíc sem neměla co přidávat ..
Mika

Zbožňuju!!!!

15. října 2011 v 11:13 | Mika-Butty
Včera byl suprovej den!! :D Miluju pátky, a teď ještě víc ..
Takže začnu :D :
Jeli sme s kámoškou do Miroslavi do Domu mládeže na jeden kroužek, a je to tam tak boží že ani víc to nejde :D :D .. Nejprv přišla jedna holka, ta nám na bicí ukázala základ, pak za ně posadila mě, já rytmus udržela ale větší problém to dělalo kámošce.Upřímně, já umím základ.Učil mě strejda, ale to je všechno :D .. Potom přišel učitel postil mi tt: A řekl udž rytmus :D .. Já tam jak idiot jenom v tom základu bubnovala , kolik to má, 4 minuty a myslela sem si že to věčnost :D .. Potom mi tam pustily jinou písničku a ta byla MNOHONÁSOBNĚ rychlejší.Já sem vůbec nevěděla co mám děla.Pak za ty bicí šla zase ta jedna holka a tu samou písničku dávala jako nic, a její výraz ještě připomínal něco ve stylu :"Nudáá přidééj!" :D LOL obdivuju :D :D ..
Kámoška pak zahrála na kytaru, a natož že je samouk je OPRAVDU výborná ;) .. Pak sme jaksi zbytek té úvodní hodiny prokecaly, hlavně o názvu kapely nebo co bude s dvěma jinýma který nepřijely kvůli latince.Domů sem přijela až o půl sedmí, starouškové totálně nervní kde sem tak dlouho :D .. No já vás nebudu trápit slohovkama, kdo chce podrobnosti ať mi napíše na mail ;)
mikuliina@seznam.cz
čágo :D, kdo by chtěl básnit o cizím štěstím :D ..

Brácha

11. října 2011 v 19:54 | Mika-Butty |  Moje Galerie
Aj som to poslouchala jako malá :D .. Myslim že kabáti za ty roky dost změkly.
Jinak na obrázku je brácha :D Je to udělaný narychlo tak si to klidně skopírujte, ale se zdrojem prosim :D .. Pořad sem se s tym hodinu srala :D ..
PS:Dlaší kolo SonG chystám asi na zejtřek, jak budu stíhat :)

Pár obrázků Efect

9. října 2011 v 11:55 | Mika-Butty |  Moje Galerie
Můj nejpracovi..nejpra..:D sakra :D .. prostě obrázek s kterym sem se dělala dlouho :D ..OC Efect ;)
Délka trvání zhruba 3-5 hodin.
Má to bychy, ty nohy sou opravdu hroší! xD ..Příště se pokusim od lepší vysledek.
S tímhle sem se naopak nedělala výbec :D .. Ani sem se neobtěžovala to vybarvovat.Sry ^^ Si to aspoň můžete vybarvit vy :D ..
Mika-Butty

Nějaké diplomky od ...

6. října 2011 v 18:24 | Mika-Butty
Od Miss.Lightning .. Jsou krásný moc děkuju :D Já jako nemám slov fakt, jako já se tvářim jako bych ty fotky ještě nikdy neviděla ale já mám prostě pro tyhle slabost ^^ .. Steve, Richard a Criss prostě chlapci k sežrání :D
Jako tady sem totálně naměkko, vždykcy když ho vidím s tim hadem okolo krku, tak si vzpomenu na ten díl, a jak má krásnej úsměv :D .. Ach ta platonická láska :/ :D

Mrtvá!

6. října 2011 v 16:50 | Mika-Butty
Já si sednu už se nezvednu.Povim vám, Nikdy NIKDY za letošní rok v tělocviku sem se tolik nezapotila .. Bemboš totálně nanejvíš nejlepší!Říďa mi sice neschválil míčky (prej se zelená nehodí k holkám, ts :D mě se s něma hrálo dobře! xD)Povim vám, tenhle kroužek mě baví! :D .. Zejtra kepla ^^ .. Jééu až do Miroslavi .. Do té díry xD .. Já se nesmůžu ani na slovo, ani na krok ..Zatracená kyselina mléčná, ale to vy asi nevíte ani co to je xD .. Sportovci určitě ví ale já sportovec nejsem.Ke sportu mám daleko ^^ .. Ale i tak mě baví třeba ten bemboš.A v basketu se mi stalo menší zranění na nose .. Evička mě škrábla ředitel na koci hry :"Neteče ti něco z nosu?"
Já:"Néééé." :D :D
Končim Mějte se xD

Dess 6

5. října 2011 v 16:22 | Mika-Butty |  Šatník blogu
Abych nezapoměla.Těsně před tím než desing změním :)
Tenhle byl pro změnu od

Luss

:D

Po dlouhé době..

5. října 2011 v 16:14 | Mika-Butty
Nazdar.Tak sem zase po dlouhé době něco píšu.(Dřív než to zařeknu, HLAS TADY PROSÍM)
Ti co mi taky píšou ví, že sem aktivní a poctivě odepisuju ale nemůžu přidávat články když nemám námět.Sry ale psát tady články o dvou větách se mi fakt NECHCE. Lyra se blíží a já tam zase jedu.Supr, uliju se z jednoho dnu (Jen prosím ať to není středa =^.^=) Budu zpívat buď tohle nebo ještě od téhle zpěvačky I got your back.Ne že bych ňákým způsobem podporovala "Disney hvězdičky", prostě se mi ty songi líbí a JO, podporuju seriál z Disney, Im in the Band!
Dále si dělám new dess.Ano Luss jsem dala na chvíly volno, dělám desing s anime postavou což zdáse není její parketa :D .. (Sry Luss ^^)
Nic ostatní v dašlím článku :)