Září 2011

Help me.

30. září 2011 v 16:58 | Mika-Butty
-Nejdříc chci říct, že potřebuji hlásnout . TADY pro pád třetí říše od Peťana.Děkuju moc všem co hlásnou ;)
-Dále bych chtěla pomoct najít jeden film.Moc si na něj nepamatuju, naposled sem ho vyděla jako malá, když sem chodila max do 1.tř.!Vůbec netuším jestli byl anime, myslím že jo.Bylo to o holce a klukovi, a ta holka měla takovej krystal.Nosila ho jako přívěšek.Pak si pamatuju že s tím klukem šly do takové jeskyně a ten krystal ji proměnil v modrého ducha, nebo něco takového.Pak ji nějak unesly záporáci a dál už nevím.Neznáte ho někdo?Nevíte náhodou název toho filmu?Moc bych ho chtěla shlídnout.

Ňáké kecy které vás jistě potěší.

29. září 2011 v 15:04 | Mika-Butty
Upřímně sme strašně ráda že si můj komix nečte jenom pár lidí.:D ..Mám navrženou už druhou stranu a všimla sem si, že tu mám postup :D ..Dá se říci..;)
Prvně sem samozdřejmě navrhovala.Bez toho to nejde a to sem si myslela opak ;)
Tady už to mám i obtáhlý což vypadá kouzelně ^^ ..
Tady už to mám i s bublinama a vybarvený..
Ještě menší info,Jestli OPRAVDU chcete komix, tak si budete muset počkat.Tenhle komix je v prvé řadě hlavně pro školu a ryskovat že sem někdo příde a přečte si další strany já fakt ryskovat nebudu.Časopis vychází newím kdy ale budu se snažit ho sem dát HNED po vydání Salátu..Jakožto škoního časáku.Tohle byla vyjímka.Snad to pochopíte a snad pochopíte i fakt že já su rebel a asi to budu porušovat xD No já newím možná udělám "tajnou stránku" jenom pro komixi ;) ..

Brr!

29. září 2011 v 14:58 | Mika-Butty
No tak, nejel mi net.Proto :D ..Proto sem tu nebyla, neodepisovala na komentáře a také blbosti.Za to sem nehorázně kreslila.Digitálně myslím.
This is Me. Moje totální kopie.Zabralo mi to skoro dva dny protože mě nebaví vybarvování xD
Nora.Moje první navržená OC (která není z KOMIXU!!) Ségra Nigela (další moj OC) a Irame (no coment)Doma ju mám navrženou ještě na papíře.Když bnude čas a matroš tak ji sem dám.
Jo a sry za ty ruce ale byla sem děsně líná něco modelovat ;DD

"Blept"-1.díl Aneb Když se lidi Zblázdní

25. září 2011 v 18:04 | Mika-Butty |  "Blebt"
¨Tak jsem to přejmenovala na "Blebt".Pokud nebude nejmíň pět ano v anketě tak tenhle článek vymažu a komix sem dávat nebudu ..Snad se líbí :)

Má to cenu?

25. září 2011 v 16:56 | Mika-Butty
Dneska jsem dodělala 1. stranu komixu,
jenže pořád newím proč to sem dávat, a jestli to vůbec bude někdo číct.
CHcete komix?
Má cenu ho sem dávat?

Scene Girl

24. září 2011 v 13:00 | Mika-Butty |  Moje Galerie
Noo ták tu mám další ze svích "děl" x) ..
Tentokrát sem udělala Scene Girl..
Dělala jsem ji v Paint Tool SAI .
Trvala mi zhruba ty 3 hodiny +- já teď přesně newím :D
Snad se vám líbí ..Nekopírovat je to s moji adresou takže kdo to zkopíruje, toho dostanu!

4.Kolo SonG

23. září 2011 v 18:31 | Mika-Butty |  SonG
Dlouho očekávané 4.kolo SonG, snad se na mě nezlobíte za dlouhou pauzu.Hold život je boj xD .. Na svou obhajobu můžu říct akorád, že jsem v osmičce, ^^ .. Čtrnáctky vědí ;)

Fíhá, zase zpět..

23. září 2011 v 18:01 | Mika-Butty
No tak jsem zase zpátky.To je radosti, to je povyku však? ;D .. Moji drazí dlouho sem tu nebyla a za to se vám moc omlovám, ale není v mích mocích abych sem denně přidávala články, copak su OTROK?!Asi ne že?
Prve vám chci říct že pro vás připravuju ten komix.Ani ne polovina mi zabrala skoro celej den (cca 3 hod xD) a do tám teprv navrhnutý!!Očekávejte ho tak minimálně za týden i víc.Tiše doufám že ho tu nebudu dělat pro 3 lidi.Nezlobte se ale to se mi Fakt nechce.Ale beztak ho dělám spíš pro školu než na blog tak což ;D ..
Druhe, SONG!Noo tak s tou to vidím blbě.Jasně že budu pokračovat ale mě se tak nechce! xDD .. Uff no povinost je povinost a já přísahám že víckrát podobnou soutěž neudělám! :D .. Nebudete si shánět hlasy, vyhraje prostě ten nejlepší, ne ten co napíše nejvíc reklam :/ ..
Treo, konečně do knihovny přišly nové knížky.Já osobně sem si půjčila 4 a čtu.Čtu a čtu a myslim že za týden zas budu chytat absťáky, teď mám rozečtenou knížku Re: Re: Chci tě! a povim vám, (kdo ju četl ví ;D) je absolutně JENOM o sexu a to fakt .. Navíc je to psaný jenom dopisama takže si ji skuste přectavit xD .. Zatím sem myslím u III. kapitoly, možná víc já fakt nwm ale zatím je to fakt o ženské a chlapovi co si píšou jak by se rádi zase sešly a že se mají rádi a tak.No hnus slaďárny fakt nemám ráda ale tohle je jiný.
Qatro:Já už vás nebudu trápit dlouhejma slohovkama o mém týdnu .. Každopádně, zbožňuj Zaječí den (středu) na kterou zrovna padá svátek :/ ..
Lady Sylvanas, je to dost rozmazaný předem se omlouvám :)

Můj avatar

19. září 2011 v 19:40 | Mika-Butty |  Moje Galerie
Moje kreslená replika (Krvavá Marry) :D
Děláno v gimpu a photofiltre.
Doba trvání cca 2 hodiny.
Natož že to nebylo přez tablet sem na to i hrdá :D ..
Na druhou stranu se mi to zdá HODNĚ nedodělaný a to hlavně proto, že touhle dobou sem na PC už tajně xDD .. Mohla sem dodělat kapsy a nějaký znaky na tričku, ale hold nebyl čas ..Příště to bude lepší ;) snad :D ..

Flákám to což? ;D

19. září 2011 v 16:15 | Mika-Butty
Tento článek není nějak moc dlouhý a je celkem důležitý takže prosím všechny o přečtení ;)
-Ano chápu flákám blog, flákám i SonG ale já to už prostě nestíhám.Teď se učím na kytaru..Ještě k tomu mám housle a učení normálně.
-Zítra snad bude čas na to udělat další kolo ale NIC neslibuju.Je to prostě na osudu a já bývám vzhůru hodně do noci abych všechno stíhala takže ..
-Když tu budu tak budu hlavně zpravovat blog.Ty rubriky nahoře nechám ale musím vymyslet kam dát SonG a takové blbosti .Neboj Luss Dess zůstane ve stejném stavu xDD
-N konci března sem přihlášená do lyri .. Na to se TAKY budu muset připravovat..
-Taraz píšu i dopis pro L. ^^ .. Hůů už sa těším xDD
Oh dejte mi hold na chvílisvátek..Budu tu co nejčastějc budu moc ale fakt nevím..Zítra se o tu sonG OPRAVDU pokusim .. No ..
Mika