Srpen 2011

Jak dopadlo SonG?

31. srpna 2011 v 17:17 | Mika-Butty |  SonG
Takhle :)
Takže, vypadla Maki-San .. No smůla ale mám pro tebe diplomek :)
Snad se líbí :) Příští kolo bude neviřazovačka oukej ? ;)

Tak jsem z5 z Turné :D :D ..

31. srpna 2011 v 16:07 | Mika-Butty
Tak sem byla v Božicích s kámoškou (musela sem ju vidět jde na střední takže už se neuvidíme :(.), řeknu vám prdel jak nwm co xD ..
Ona má tak střeštěný historky xDD .. Bude mi moc chybět.
No, takže zejtra škola.Týý vole kdo se těší?Já teda aji jo, teda až na to vztávání :D :D .. Fujtajbl, začínám potichu nenávidět svoje budíky :D .. Ve škole zas učitelé.Alieni se zchází třeste se :D .. Teď budem mít třídu po devídce, pač ju prej máme tak zdemolovanou že nám hrozilo, že v té třídě zůstanem xD .. Ale né, budeme mít třídu s žaluzkama!WooW .D ..To sem ještě nezažila xDD .. A nejvíc se těším na Steva ♥♥ ..Moje skříňka .D .. Ohh no ještě se těším na Janu, to zas bude prdel i s ní xDD .. Ona je úplně nehorázně trhlá.Jo a taky k nám propadá další týpek.Tak v 6 tř. to byl Cigi se Sláve, v 7.tř to byla Jana a teraz to je Kuli xD .. No to máme hezkou třídu xDD .. Aww :D .. asi padnu :D .. No ukončim tuto slohovku o mé "SUPROVÉ" škole.Aspoń že budem mít novou učebnu fyziky :D ..
Mika

Ano!Cíl splněn a teď do postele chrupkat xD

30. srpna 2011 v 20:32 | Mika-Butty
No nic děcka.Čiko na mě čeká tak já jdu spát ..
Navíc sem si postahovala do mp4 new songi,
tak se mi bude vesele usínat :D ..
Ach já zbožňuju Horkýže Slíže ^^ ..
Mika jde spát :)

Tak doděláme 50 ne? :D

30. srpna 2011 v 20:15 | Mika-Butty
Noo stačí 4 lidí tak valíme! :D :D ..

Dess 3

30. srpna 2011 v 13:47 | Mika-Butty |  Šatník blogu
Ňák se mi tam nevešel celej ale odchilka je cca 1cm :D
Dohromady :)

"I love you"

30. srpna 2011 v 11:39
Právě sem dokončila obrázek "I Love You" .. Je na něm můj OC Nigel a Steve v roly Dereka (on lay).Je to roztomilý a přitom trošku nechutný když si přectavíte CO asi dělají pod názvem I Love you :D .. Ouáá chudák Nigel .. No obrázek sem časem dám ale teraz ne ..
No každopádně dneska zase je du do Božic.Už se těšim.No snad mi nezačně chcat xD .. Venku to tak nevipadá ale rázověň to nevipadá že bude svítit slunko.No uvidim :D

Cnky pro mě za SonB od Pipiterky

30. srpna 2011 v 10:16 | Mika-Butty |  For Me
Cute ^^ I love it thx Pipi :D :D .. THANK YOUUUUUUUUUU! :D ..
PS:Sry ale tu ikonku si sem asi nedám :( Nějak mi teď blbne opera a abych všechny obrázky mohla dát sem tak je prve musim otevřít a u té ikonky to nejde poňáč tam je moje adresa .. :( .. Sorry ..

Už jen dva dny ..

29. srpna 2011 v 18:55 | Mika-Butty |  Moje Galerie
No dnešék.Upa suprovej.Sem tak seděla na zastávce a ona přišla JANA!Woof :D .. Vůbec sem nečekala.Prejže byla na brigošce a jede do Znojma.No tak sme pokecali.Ale ten její bratr na mě pořád civěl to bylo děsný..Nesnášim když na mě někdo bezdůvodně civí :/ xD .. Vlastně nesnášim když na mě kdokoliv civí! ;D .. A ještě s ní byl jeden kluk a ten byl celko hezkej :) .. :D ..
Takže za 2 dny škola, ještě musim zajet za Romanou.Asi za ní zajedu zejtra.Sem dostala 14 korun takže mám na cestu tam a nazpátek :D :D .. No né já mám ale jmění xD ..
Lady Sylvanas (trošku jinak) a Jaina Proudmoore.Strašně hezké charakteri.Mám je ráda :) Obrázek je starej asi měsíc možná 2 týdny .Snad se líbí ^^ ..

3..2..1.. čtvrtek

28. srpna 2011 v 17:49 | Mika-Butty
Tak tu máme za .. 3 dny ZÁSE školu.Nestěžuju si.Připravila jsem si to hlavní!Svoji MP4 ^^ .. No jo, není místo kam bych s tímhle mím miláčkem nešla :) ..
Tak .. ještě zejtra pro jízdenku a sem připravena do školy.Jo sem puntičkář ale bez jízdenky bych asi nemohla dojíždět xD ..
Jo a normálně sem zase shromáždila moje kouzelnický kuličky :D Nebudete tomu věřit, ale jedna byla mezi pastelkama, druhá byla v hošíku (kde sem kdysi měla svoje tajnosti) a třetí byla v šanonu.A mě se shromáždily všechny tři ! ^^ :D :D .. Sem hold kouzelnice xD ..
PS:co vy?Těšíte se do školy?Já i jo..Chybí mi spolužáci xD .. ale v polovině roku si zas budu říkat opak xD .. Trochu mi to připomíná Simíky a bloodrayne dohromady xD ..

Prosím prosím žádám o hlas :D ..

28. srpna 2011 v 12:45 | Mika-Butty
Příhlasila jsem se do SonB a ptřebuju chvliku vašeho volného času :) Byla bych ráda kdybyste pro mě hlásly TADY .. jméno normálně Mika-Butty :)
DĚKUJU moc všem :)