Červenec 2011

Dess 2

29. července 2011 v 16:34 | Mika-Butty |  Šatník blogu
Desing je od Anni Lore
Moc ji děkuju je NÁDHERNEJ :) ..

SonG-Přihláška

28. července 2011 v 19:20 | Mika-Butty
Nejde o SonGrafiku ale o SonG jako Soutěž o nejlepší Song :D .. Vždycky sem to takhle chápala tak to takhle bude ! :D ..
Jednoduše jistě napište.
-Přezdívku
-blog
-název songu
Soutěž začne až bude hodně přihlášených ;)
Mika-Butty

Pendrek

28. července 2011 v 18:44 | Mika-Butty
Stojí to za pendrek.Babi přišla do pokoje s něčím v ruce a já byjeklá "Jéé pendrek" a s chutí se zakousla do neznámé věci :D .. Ve skutečnosti to byla ohebná tuška tak mě teď bolí zuby xD ..
Už nikdy nechcu pendrek :D
No jo když je blbá hlava trpí celí tělo xDD

Která?

28. července 2011 v 18:38 | Mika-Butty
V pondělí (nebo uterý, středa ...) se půjdem s našima kouknout na nějaký elektrický kytary.Jaká se vám nejvíc líbí ?Mě se líbí tahle.Nebo aspoň podobnej styl.
Nebo možná tahle v černé samo..
Obě sou moc hezký ale otázka je jak se na ně bude hrát :D .. No já si v tom obchodě vyberu ty který se mi nejvíc líbí a pak sem dám obrázek :) Jé ja se tak těším ! ^^
Obrázky jsou z google ;)

Mě se chcou dělat komixi TS2 :D

28. července 2011 v 15:55 | Mika-Butty
Yep mno ale má to problém.Zaprvé, TS nemám cracklí :D .. Jsem si mazala doplňky (mazlíčci, roční období a volný čas) a .. zas to po mě chce crack a to já bohužel neumim a navíc nemůžu najít tu údajnou složku.A za druhé newím jak moc by se mi to ještě kousalo.No každopádně, jakmile se mi naskytne šance mít TS2 aniž by se mi to trhalo jak pouliční ratlík, a abych tam mohla mít nějaký ty doplňky (protože mě to baví jen když tam mám buď všechno nebo nic :)), začnu okamžitě s komixama ;)

Muhehe ...Co teď?

28. července 2011 v 13:01 | Mika-Butty
Kde sou ty doby kdy sem za měsíc stihla přidat přez 100 článků xDD .. Haha , to dělají ty prázky, mno snad odpustíte že s průměru 50-100 článků kleslo na 20-30 článků xD .. I to je dost!Navíc mám teď jiný starosti.
Musim si vybrat mezi new PC tiskárnou a scenerem vs Elektrická kytara. No to je jasný že kytara!Jenže nevíme jak uspějeme u týpka kterej si nás bude zkoušet.Oh kdyby to vyšlo já bych byla šťastnější než blecha v kožíšku Haskyho! :D .. Na druhou stranu dělat komixi by mě taky bavilo :D .. Jasně že kytara má přednost, ale .. Já fakt newím .. V pátek jedem do města se na nějaký kytary kouknout .. Třeba si tam vyberu ňákou pěknou :) ..
Nechám to na tobě OSUDE :D
PS:připravuju new soutěž snad se přihlásí dostatek lidí :D ..
Mika-Butty zdravý pozemský životBrian Hugh Warner alias Marilyn Manson

27. července 2011 v 16:49 | Mika-Butty |  Metal
Brian Hugh Warner, znát ho můžete častěji pod jménem Marilyn Manson.Což je název skupiny dříve jmenované Marilyn Maonson a the Spooky Kids či tak nějak.Název vznikl spojením herečky Marilyn Monroe a vraha ... No prostě Mansona! :D ..
Kromě zpěvu se i věnuje malování.Joo tohohle zpěváka mám moc ráda a bylo by fajn kdyby párkrát za čas přivítal do ČR xD ..
Co se týče jeho image, zdá se mi děsivá ale na druhou stranu roztomilá ^^ ..Narodil se 5.1.1969 (sakra proč mi takhle nejdou letopočty v dějepise :/ :D)

Joey Jordison

27. července 2011 v 16:28 | Mika-Butty |  Metal
Ouáá Jordison, To je můj nejoblíbenější bubeník.Narodil se 16.4. (mimochodem bráška se narodil 13.4. ^^) 1975 a znát ho můžete ze skupiny Slipknot.
Nebo já osobně ho ještě postřehla v klipu Tained Love od Marilyn Manson.Newím jestli tam na něco hrál, to sem nezistila.Málem bych zapoměla, hrál i s MuderDolls, a v roce 2010 je dal znovu dohromady.Myslim že 31.8.2010 (+- samo) vydaly i new desku s názvem .. No už si nevzpomenu :D ..
Podle mě jeden z nejlepších bubeníků ! ;)

MEGÁÁ !! :D

27. července 2011 v 16:02 | Mika-Butty
Tohle mě tak trošku připoměla Lenča, a to, že, Můj blog bude mít jeden rok!Sákra .. Toto utíká :D .. No každopádně 9.8. (narozeniny blogu) uspořádám asi ňákou párty.Dárky ale nebudu dostávat já ale vy! ;) Budou tu různý soutěže za který budou diplomky, animačky, klikačky..Proč všetko končý na Ky?! :/ :D .. No, rozhodně se máte na co těšit.Ještě upozornim mno to je zatím vše :) Mějte se pusiny ..
Mika-Butty zdravý New York ! :D