Únor 2011

Xindl X -Chemia

28. února 2011 v 17:55 Best Music
Celkem hezkej song .. :) Trošku smutnej , akoro se mi u něj chce brečet .. Mnoo :)

Emo- článek do soutěže

28. února 2011 v 17:47
Emo .. Podle mě je to styl, který hodně dbá na svůj vzhled.Dlouhá doba v koupelně m svůj důvod, já se zkoušela namalovat a učesat jako scene (což je podobný) a účes se mi ani nepovedl ale jenom namalovat mě trvalo půl hodiny !!!Možná když už to umíte tak vám to tolik času nezabere.Každopádně, tenhle styl se mi moc líbí, protože se umí oblíct, sou v poho a hudebně žijí.Možná si říkáte "Co je na nich v poho ? Vždyť se řežou!" Emo se neřežou!Mám kamarádku emo a neřeže se !Podle mě si lidi jen vymíšlí chybi na dokonalejch lidech..Emo je zkratka pro emoce, a emo je dávají docela dost najevo, ať už se cítí šťastní nebo smutní.Nestidí se za to co cítí a to se mi na nich líbí :) Kromě vzhledu a chování se mi na nich líbí ještě, že se nevihýbají koncertům, festivalům atd..Hudba je pro ně hodně a to je celkem fajn ne ? :)) ... No prostě jsou dokonalí ;)
Tohle byl můj názor-Kopíruj jen ze zdrojem.

Takže to byl Herák :D

27. února 2011 v 17:10
Tak sme byli na Herákovi mnoo :D ...
Teda pro vás bych to řekla asi,
Harry Poter a Relikvie Smrti ..
Celkem super filmík :D :D
Napůl horor, napůl komedie :D ...
Prostě BEST !! :D

Nadpis .. Nic mě nenapadá :D

26. února 2011 v 17:52

Poslouchám Britney - Evertime ..
Dobrá písnička, uklidňuje mě :D
Zítra pojedu s kámoškou do kina :D
Ještě nwm na co film vybírá ona :D ..
Už se těším :)))


Dum de Dum de .. Blah Blah Blah ..

26. února 2011 v 15:42

Ok, jdu udělat ještě ňákou tu grafiku ;) ..
A nebo bych mohla přidat další díl komixu ne ? :D
No uvidím ..
Asi ten komix :D ..

Dess pro JančaAvril

26. února 2011 v 15:32 Vaše Dessy
Dess pro JančaAvril .. Doufám že se ti líbí ;)

Ceny za VGS

26. února 2011 v 15:01
Tak jsem dodělala ceny za VGSku .. Doufám že se vám budou líbit ;) .. Ještě do horního boxu nastavím odkaz na blog JančaAvril a bude hotovo ;) .. Ale teď už ty cenky :))

Vyhlášení VGS !!

25. února 2011 v 17:42
Máme tu vyhlášení VGS .. Vim že mi to trvalo ale .. omlouvám se :)
Každopádně dopadlo to takhle ;) ..

Pár informací pro dnešní den :D ..

24. února 2011 v 16:29
Nejsem si příliž jistá jestli dneska budu stíhat něco přidávat nebo obíhat.Asi za hodinu budu muset jít do sboru.Momentálně se rozezpívávám na songu If we ever meet again .. Stará newadí :) Zpívám Katy ale jen tak potichu, pač mě hlasivky trošku zlobí..Doufám že na mě neleze chřipka :)
Dále, zítra píšem 4 písemky !!!! Musím se našprtat ajinu a matiku ! Zeměpis a fyzika je v poho .. Myslim, tak snad si stavbu atomu zapamatuju a zeměpis mi de od přírody ;) :D ..
Pak .. Kouknu se na komix, jak to s nim mám .. :D Třeba poskládám ještě jeden díl ..Jinak jak se vám new komix líbí ?Nebyli na něm použitý žádný downlandy ! .. Teda, ne fakt žádný .. :D .. Až budu moct tak bych nafotila další díli .. Ale teď ne.
Jinač co budete dělat o víkendu ? Já vám ani newim nějak mi tenhle víkend vypadnul z hlavy , jo zní to divně ale doslova :D .. Jo vlastně už víím :D .. Ale ještě to není jistý, každopádně, možná ještě něco přidám, newím možná ňáký new Dess .. hmm uvidím ;) ..